ölümmm! Popupr

Join the forum, it's quick and easy

ölümmm! Popupr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ölümmm!

ölümmm! Empty ölümmm!

Mesaj tarafından Renovatio Çarş. Ağus. 05, 2009 8:22 am

Hep sordum kendime ölüm ne zaman gelir diye. Gelene kadar anlamadım, kapı zili çalmazmış hiç.daha kim o diyemeden girermiş içeriye. Sıcak bişeler ikram etmek istediğimde zaten çok sıcak gideceğin yer, sen soğuk bişeler getir. Sordum veda edebilecek miyim diye kavuşacağın kişilere neden veda edeceksin der gibi baktı yüzüme. Daha yeni sabah oluyor güneş ufukta yavaş yavaş yüzünü gösteriyor peki bu zamanlama neden ? ışık yokmuş gideceğim yerde güneş doğmuyormuş hiç hep gece varmış. Güldüm bir an hayatımdaki her komik an için sadece bir an. Sanki gülümsedi yüzüme nasil olsa bir daha gülemeyeceksin der gibi. Yola çıkmanın vakti geldi. Resmiyeti anlamıştım zaten dedim bir takım elbise giyiniyim siyah olsun. Benim için çok siyah takım elbise giyen olacağını benim beyaz giyinmem gerektiğini söyledi. Son kez beyazı görmem için. Ölümle dalga geçer gibi aldım elime en sevdiğim kolyemi taktım boynuma. Bari bunu alıyım dedim. Ne alırsam alıyım hiç bişeyin gelemiyecğini söyledi. Bıraktım kolyemide bir not bıraktım masanın üstüne. Bu gece ölümdü misafirim pek sıcak sohbet edemedik ama yol uzun merak etmeyin beni, yalnız değilim.
Renovatio
Renovatio
Süper Üye
Süper Üye

Erkek
Meslek : Öğrenci
Ruh Hali : ölümmm! Karizm10

Ün : 36